Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Såret bjørnejeger 1867

Olje på lerret
60x79
Signert og datert nede t.h.: Knud Bergslien 1867

Vurdering
NOK 500 000–600 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00