Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Andejeger

Olje på papir, oppklebet på lerret
32x42
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fearnley Andejæger". Påtegnet på lapp på baksiden med annen tittel og ca. datering: "Høstmorgen ved Königsee, ant 1835".

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 260 000