Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Småbyinteriør, Kragerø 1881

Olje på lerret
42x52
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1881.

Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: "Theod. Kittelsen. München 1880."

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 260 000