Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap 1937
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 37.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering
NOK 30 000–50 000