Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
68x76,5
Signert nede t.h.: Sohlberg.

Påtegnet nede t.v.: Prövetryk. Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 180 000