Holland, Natalie
Pike med blå hanske
Olje på lerret
90x85
Signert nede t.h.: N R Holland
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
90x85
Vurdering
NOK 30 000–50 000