Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
71x61
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S -70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 126/265.
Stålskriftstempel i papiret: "Landslaget Aktuell Kunst".

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering