Gullvåg, Håkon(1959-)
Mappe Pan
Fargelitografier, 12 stk
73,5x58,5
Alle signert nede t.h.: Håkon Gullvåg
Alle nummerert nede t.v.: XVI/XXX. Mappe utgitt i forbindelse med 100 årsdagen for Knut Hamsuns Pan, med 12 originallitografier av Håkon Gullvåg, samt første kapittel av bokens tekst. Trykket i Paris og Oslo 1994.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000