Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinner 1985
Blyant, tusj og akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 85
Erklæring om bildets autentisitet på engelsk stemplet på baksiden og underskrevet av Jon Håvard Fjell.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000