Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra Son 1906

Olje på mahogniplate
36x47
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: C Dörnberger. 1906 Soon

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 14 000