Haaland, Lauritz(1855-1938)
Gjøa i ishavet 1928
Olje på lerret
36x60
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1928.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
36x60
Vurdering