Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Gjøa i ishavet 1928

Olje på lerret
36x60
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1928.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 24 000