Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap 1941
Olje på plate
39x46
Signert og datert nede t. v.: HS 41
Påtegnet oppe t. v. på bildet: Til WG fra HS.
Vurdering
Tilslag NOK 9 500
Olje på plate
39x46
Vurdering