Nesch, Rolf(1893-1975)
Par
Litografi, lysmål
58x41
Signert nede t.h.: Nesch.
Nummerert nede t.v.: 1/10. 1946. Helliesen og Sørensen 581.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Litografi, lysmål
58x41
Signert nede t.h.: Nesch.
Vurdering