Appel, Karel(1921-2006)
To figurer 1954
Fargelitografi, lysmål
50x66
Signert og datert nede t.h.: Appel 54
Påtegnet nede t.v.: Épreuve d'artiste.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 11 000
Fargelitografi, lysmål
50x66
Vurdering