Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kristus 1944

Litografi
85x61
Signert og datert nede t. h.: Henrik Sørensen lith 1944

Påtegnet med dedikasjon av kunstneren nede t. v. på arket.

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 3 200