Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kristus 1944
Litografi
85x61
Signert og datert nede t. h.: Henrik Sørensen lith 1944
Påtegnet med dedikasjon av kunstneren nede t. v. på arket.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 3 200