Skredsvig, Christian(1854-1924)
Studie av tømmerstokker lagt over bekk
Olje på lerret, oppklebet på plate
23,5x31,5
Signert nede t.v.: CS
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
23,5x31,5
Signert nede t.v.: CS
Vurdering