Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Kjærlighetspar

Litografi, lysmål
57x73
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 75/220.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 28 000