Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Akvarell, lysmål
34x29
Signert nede t.v.: Gunnar S. G.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 4 500