Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Akvarell, lysmål
34x29
Signert nede t.v.: Gunnar S. G.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering