Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Blyant og akvarell, lysmål
26x34
Signert nede t.h.: Gunnar S. G.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering