Hoff, Tor(1925-1976)
Kvinne i kystlandskap
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Tor Hoff
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Tor Hoff
Vurdering