Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Jæren 1895

Olje på lerret
30x37
Signert og datert nede t.h.: P. Gjemre 95.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000