To kvinneakter
Akvarell i blått, rødt, gult og grønt på tykt
507x647
beige papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Påtegnet med tittel på engelsk på lapp på baksiden: "Two Nudes".
Vurdering
NOK 2 500 000–3 000 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00