Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden

Fargelitografi trykket i gult, rødt og grønt på
Arket: 785x491-493 mm Motivet: 695x400 mm
tynt Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 198.

Vurdering
NOK 1 200 000–1 500 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00