Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
To mennesker

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 840x622-625 mm Motivet: 635x610 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 659.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00