Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Gjengangere: Osvald

Litografi trykket i svart på tynt beige papir
Arket: 467x603-610 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert

1920
Woll 651.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00