Salgsutstilling 30. desember 2011
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåt i opprørt sjø 1907

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1907.

Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: "Lodsbaad ved Kysten".

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011