Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåt i opprørt sjø 1907
Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1907.
Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: "Lodsbaad ved Kysten".
Vurdering
Olje på lerret
70x110
Vurdering