Salgsutstilling

Salgsutstilling 30. desember

Thaulow, Frits (1847-1906)
Vaskekoner ved elven Ellé, Quimperlé

Olje på lerret
61x74
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1901.

Auksjonert 30. desember

Vurdering