Salgsutstilling 30. desember 2011
Thaulow, Frits(1847-1906)
Vaskekoner ved elven Ellé, Quimperlé

Olje på lerret
61x74
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1901.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011