Salgsutstilling 30. desember 2011
Askevold, Anders(1834-1900)
Dampbåten kommer, Sognefjorden 1893

Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.

Pendant.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011