Askevold, Anders(1834-1900)
Sognejekt ved brygge, Sognefjorden
Olje på mahogniplate
35x27
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1893.
Pendant.
Vurdering
Olje på mahogniplate
35x27
Pendant.
Vurdering