Salgsutstilling 30. desember 2011
Dahl, Hans(1849-1937)
Budeie med geiter ved et vann

Olje på lerret
145x85
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.

Malt ca. 1876-1880.

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011