Salgsutstilling 30. desember 2011
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Småbruk i Asker, vinter 1896

Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t.h.: G. Wentzel 1896

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011