Ender, Axel(1853-1920)
Sledefart på isen
Olje på lerret
36x24
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Etikett på baksiden, på blindrammen: "Alex Fraser Galleries, Vancouver".
Vurdering
Olje på lerret
36x24
Vurdering