Salgsutstilling 30. desember 2011
Ender, Axel(1853-1920)
Sledefart på isen

Olje på lerret
36x24
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Etikett på baksiden, på blindrammen: "Alex Fraser Galleries, Vancouver".

Vurdering

Auksjonert 30. desember 2011