Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Mosebekk, Olav(1910-2001)
De tre gratier 1994

Olje på lerret
100x80
Signert og datert oppe t. h.: O. Mosebekk 94

Galleri Bellmann 1994, kat. nr. 28.

Vurdering