Mosebekk, Olav(1910-2001)
De tre gratier 1994
Olje på lerret
100x80
Signert og datert oppe t. h.: O. Mosebekk 94
Galleri Bellmann 1994, kat. nr. 28.
Vurdering
Olje på lerret
100x80
Vurdering