Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Hvile

Olje på lerret
65x60
Signert på lerretet på baksiden: Nerdrum

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 700 000