Kavli, Arne(1878-1970)
Kunstner ved sitt staffeli
Olje på lerret
70x84
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på lerret
70x84
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering