Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kunstner ved sitt staffeli

Olje på lerret
70x84
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 95 000