Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Lystringen 1851

Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 1851

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Hr. Chr. Tønsberg.".

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 850 000