Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1976

Olje på plate
37x54
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 76

Horten og Borre kunstforening, kunstlotteri 1978.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00