Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Komposisjon 1999

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99

Dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 102 000