Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Hagebord og parasoll, Rønnes

Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: A-Kavli

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 105 000