Kavli, Arne(1878-1970)
Hagebord og parasoll, Rønnes
Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: A-Kavli
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: A-Kavli
Vurdering