Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystlandskap i ettermiddagssol

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000