Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Kystlandskap med seilskuter og sjøfugler 1853
Olje på lerret
82x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Datert nede t.h.: 27 Juillet 1853
(Juillet er fransk for juli).
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000