Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aften ved Stavenes 1924

Olje på lerret
78x129
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen

Datert nede t.h.: 1924
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: "Aften ved Stavenes. (Söndfjord Kinn i Baggrunden) af Amaldus Nielsen. 1924."

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00