Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Larsson, Brynjulf(1881-1920)
Fra Vrængen

Olje på lerret
70x90
Signert nede t. h.: BL

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 10 000–12 000