Krohg, Per(1889-1965)
Skiløper 1931
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1931.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
55x46
Vurdering