Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Juul, Ole(1852-1927)
Kystlandskap med folkeliv, Nordland

Olje på lerret
43x62
Signert nede t.h.: Ole Juul.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000