Juul, Ole(1852-1927)
Kystlandskap med folkeliv, Nordland
Olje på lerret
43x62
Signert nede t.h.: Ole Juul.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
43x62
Signert nede t.h.: Ole Juul.
Vurdering