Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Torvet Bergen 1969
Olje på lerret
143x79
Signert og datert på midten t.h.: Eikaas -69.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
143x79
Vurdering