Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)

Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: JJ

Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 74 000