Johannessen, Jens(1934-)
Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: JJ
Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på plate
39x33
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering