Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Kvinne i interiør 1918

Olje på lerret
90x95
Signert og datert nede t.v.: Bernh. Folkestad. 1918.

Kunstforeningen i Oslo.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000