Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Pike med grønne epler 1948
Rian, Johs. (1891-1981)
Pike med grønne epler 1948

Olje på lerret
97x80
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1948

Signert på baksiden, på blindrammen: "Rian" samt noe utydelig påtegnet: "Notodden".

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 500 000