Diriks, Edvard(1855-1930)
Villa ved Drammensveien
Olje på lerret
69x75
Signert nede t.h.: Diriks.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
69x75
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering